Cel założenia bloga.

Kocham-twojego-meza.pl to pierwsza w Polsce strona oferująca profesjonalną pomoc dla osób, które uwikłane są w tzw. „relacje trójkątne”. Jeśli jesteś „tą drugą” lub „tym drugim” , jeśli osoba, z którą utrzymujesz intymną relację jest jednocześnie zaangażowana w inny „oficjalny związek”, a Tobie przypadła rola „kochanki” czy „kochanka”- ta strona jest dla Ciebie. Zawarte tutaj informacje bazują na:

  • kierunkowym wykształceniu pomysłodawczyni strony (wspieranie relacji międzyludzkich, life-coaching, UŁ)
  • zagranicznych źródłach (poradniki anglojęzyczne, odniesienia do niedostępnych w polskim tłumaczeniu książek  wybitnych psychoterapeutów; polski Internet jest niezwykle ubogi pod tym wzgędem, brak też fachowej literatury)
  • współpracy z psychologami, psychoterapeutami i coachami
  • doświadczeniu setek osób, które utknęły życiowo w trójkątnych relacjach, ale udało im się zrobić krok naprzód (wydobyły się ze stanu „zawieszenie”, są obecnie w szczęśliwych związkach)

W tym miejscu zajmujemy się:

  • analizą przyczyn wchodzenia w tego typu relacje
  • metodami radzenia sobie z trudnymi emocjami, jakie stanowią nieodłączną część związków „trójkątnych”
  • sposobami przywracania osobom uwikłanym własnego poczucia wartości i decyzyjności w zakresie pozostania lub opuszczenia takiej relacji
  • odpowiedzią na pytania ” Czy on zostawi dla mnie żonę?”, „Czy powinnam to kontynuować? ” , „Czy on/ona mnie kocha?” , „Czy jest szansa, abyśmy byli razem?”, „Czy on/ ona mówi mi prawdę o swoim związku?” , ” Czy warto rozwieść się ze swoim partnerem aby związać się z kochankiem/ kochanką ?” , „Skąd mam wiedzieć, jakiego dokonać wyboru i czy będzie on słuszny?”
  • wspieraniem osób uwikłanych w „trójkąty”, empatycznym podejściem do każdego człowieka, bez względu na to, jak trudna jest jego historia, i jak bardzo naraża ona tę osobę na społeczny ostracyzm. Stoimy na stanowisku, że każdy człowiek to istota, której w sposób przyrodzony przysługuje godność ludzka. Jest to podejście humanistyczne, zakładające, że każdy człowiek ma w sobie dobro, czasem jednak błądzi. Jednostki takie zasługują na pomoc, wsparcie, potrzebują zwłaszcza głębszego wglądu w siebie i swoją sytuację oraz wzmocnienia poczucia wartości.

Zapraszamy do kontaktu, z nadzieją że strona pomoże wielu zagubionym osobom w odnalezieniu prawdziwego sensu swojego cierpienia i że ta wiedza porowadzi ich ku zmianie. Podziel się z nami swoją historią. Jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Twórcy strony „kocham-twojego-meza.pl”

Jedna odpowiedź do “Cel założenia bloga.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *